Mamy wolne nevy :)
dostępny jest też 1 dorosły kocur neva 
Witamy na stronie hodowli Merlinowo
zarejestrowanej w WCF w klubie IBSCC

Nasza hodowla to nasze życie, pasja i 100% satysfakcji z tego, co robimy.

W hodowli są 2 rasy . Mamy koty brytyjskie długowłose, krótkowłose oraz piękne koty syberyjskie Neva Masquerade. Każdy z nich ma swoją osobną stronę. Zwróćcie uwagę na wykonane badania oraz tytuły zdobyte na wystawach.

Specjalizujemy się w brytyjskich kotach białych , ale i inne kolory znajdziecie u nas, również te najbardziej popularne czyli niebieskie.

Syberyjskie Nevy mamy w różnych kolorach, więc zawsze można coś do kochania u nas sobie wypatrzeć. Możemy się również pochwalić przepięknym kocurem neva Guccim oraz jego kuzynem z tej samej hodowli . Proszę zaglądać i podziwiać :) Niebawem będzie więcej blh

Merlinowo administruje też stronę www.syberyjskie.com.pl gdzie znajdziecie spis hodowli kotów syberyjskich i neva, prowadzimy też 2 grupy z kotami syberyjskimi i neva masquerade

Jako pierwsza i jedyna do tej pory hodowla w Polsce , możemy się pochwalić kotami brytyjskimi białymi długowłosymi, urodzonymi u nas w polskim Merlinowie . Są to koty unikatowe, niezwykle piękne i ekskluzywne i w tym kierunku zmierza właśnie nasza hodowla. 

Ponadto mamy też kotkę brytyjską białą z różnymi oczami Jest to kotka Lavinia Merlinowo*PL , która ma jedno oko niebieskie, drugie pomarańczowe. Lavi również urodziła się u nas. Odchodzi na emeryturę, ale nie zabraknie u nas różnookich kotów :)

Współpracujemy z naprawdę świetnymi hodowlami w Rosji. W Polsce również mamy ogromne grono przyjaciół. 

Obecnie w hodowli naszej jest 9 okazów sprowadzonych zza granicy, 6 kotów z naszym przydomkiem, jeden kocur bri od Doroty Podlejskiej z hodowli UnderleyHall, dwie panny sib/nem z Markotek ( Marta Siebert )

Wszyscy nasi mniejsi przyjaciele , bez wyjątku,  są pokazywani na wystawach, gdzie zdobyły juz cały zestaw pucharów włącznie z najważniejszym BOB I ( Best Of Best I ) czyli najlepszego kota wystawy.

Zapraszamy do naszego hodowlanego świata, gdzie spotkacie koty inne , niż wszędzie ...

Wszystkie zdjęcia na stronie przedstawiają nasze koty . 

Kopiowanie ich i posługiwanie się nimi bez naszej

zgody jest niezgodne z prawem.

  • facebook-square
  • Twitter Square
  • vimeo-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Ehimay Merlinowo*PL

Kociak 6 m-cy