siby
siby

press to zoom
bri
bri

press to zoom
Ehimay Merlinowo*PL
Ehimay Merlinowo*PL

Kociak 6 m-cy

press to zoom
siby
siby

press to zoom
1/26
IC Ehimay Merlinowo*PL
IBSCC
 
 
Witamy na stronie hodowli Merlinowo
zarejestrowanej w WCF w klubie IBSCC
Mamy wolne maluszki
Nasza hodowla to nasze życie, pasja i 100% satysfakcji z tego, co robimy.

W hodowli są 2 rasy . Mamy koty brytyjskie długowłose, krótkowłose oraz piękne koty syberyjskie i Neva Masquerade. Każdy z naszych podopiecznych ma swoją osobną stronę. Zwróćcie uwagę na wykonane badania oraz tytuły zdobyte na wystawach.

Specjalizujemy się w brytyjskich kotach białych , ale i inne kolory znajdziecie u nas, również te najbardziej popularne czyli niebieskie.

Koty Syberyjskie / Nevy mamy w różnych kolorach ( niebieskie, czarne, złote ), więc zawsze można coś do kochania u nas sobie wypatrzeć.  Możemy się również pochwalić przepięknym kocurem neva Guccim .

Proszę zaglądać i podziwiać :)

Dysponujemy własnymi kocurami, które są też użyczane do kryć zewnętrznych - ale nie każdemu ;) Nie udostęniam kourów do kocic z linii "Siergiejowych".

Merlinowo administruje też stronę www.syberyjskie.com.pl gdzie znajdziecie spis hodowli kotów syberyjskich i neva, prowadzimy też 3 grupy z kotami syberyjskimi i neva masquerade, jesteśmy w administracji grupy z kotami brytyjskimi.

Jako pierwsza i jedyna do tej pory hodowla w Polsce , możemy się pochwalić kotami brytyjskimi białymi długowłosymi. Również pojawiły się u nas koty białe różnookie ( tzw odd eyes )  urodzone u nas w polskim Merlinowie . Są to koty unikatowe, niezwykle piękne i ekskluzywne i w tym kierunku zmierza właśnie nasza hodowla. Należy pamiętać , iż każdy biały kot przez wprowadzeniem do programu hodowlanego przechodzi dodatkowo badanie BAER.

Ponadto mamy też kotkę brytyjską białą z różnymi oczami Jest to kotka Lavinia Merlinowo*PL , która ma jedno oko niebieskie, drugie pomarańczowe. Lavi również urodziła się u nas. Odchodzi na emeryturę, ale nie zabraknie u nas różnookich kotów :) Mamy też koty brytyjskie niebieskookie ... (nie point !)

Koty brytyjskie różnookie nie są u nas anomalią :)

Współpracujemy z naprawdę świetnymi hodowlami w Rosji. W Polsce również mamy ogromne grono przyjaciół, choć z kotów z Polski mam "aż" Seyllin Underleyhalll*PL, która na ten moment jest Kitten Champion a już niebawem jedziemy walczyć o kolejny tytuł Junior Champion.

Obecnie w hodowli naszej jest 9 okazów sprowadzonych zza granicy, 6 kotów z naszym przydomkiem,

Wszyscy nasi mniejsi przyjaciele , bez wyjątku,  są pokazywani na wystawach, gdzie zdobyły juz cały zestaw pucharów włącznie z najważniejszym BOB I ( Best Of Best I ) czyli najlepszego kota wystawy.

Powoli rośnie kolejne , młodsze pokolenie i syberianów i brytków. Już niebawem 2 piekności białe długowłose zaczną się szykować do wyjazdów wystawowych. Zamierzam z nimi , jak i wcześniej z Ehimeyem powalczyć o wysokie tytuły i pozać Wam na wystawach, jak wyglądają tak rzadkie koty.

Zapraszamy do naszego hodowlanego świata, gdzie spotkacie koty inne , niż wszędzie ...

Wszystkie zdjęcia na stronie przedstawiają nasze koty . 

Kopiowanie ich i posługiwanie się nimi bez naszej

zgody jest niezgodne z prawem.

wcf.png
89472037_222858078858909_622072414210726